O firmie

Firma deweloperska LOKUM specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych wolnostojących, bliźniaczych i szeregowych. Na rynku trójmiejskim LOKUM jest niekwestionowanym liderem w budowie domów o bardzo dobrej jakości za bardzo przystępną cenę.

W latach 2005-2016 firma wybudowała blisko 200 domów tworząc piękne kameralne osiedla: Kwiatowa Dolina, Osiedle Akacjowe i Akacjowe II w Borkowie Łostowickim, I-III etap osiedla Leśna Dolina w Straszynie oraz osiedle Południowe Ogrody w Baninie.

Obecnie kontynuujemy budowę osiedli: Leśna Dolina w Straszynie (etap III-IV) i  Rozarium Tuchomskie w Tokarach koło Gdyni.

Na rynku trójmiejskim jesteśmy znani z solidności i dobrych cen. To co Nas wyróżnia, to widoczny już na pierwszy rzut oka wysoki standard wykonania. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadajacych duże doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy usługi najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy przekładamy na jakość w dobrej cenie. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu. Dzięki temu, że wiemy, jak budować dobrze i tanio, nasze domy cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy marzą o wyprowadzeniu się z ciasnego bloku do własnego domu z ogródkiem. My te marzenia z radością spełniamy!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży i zapoznania się z pełną ofertą LOKUM.

Biuro Sprzedaży:
ul. Chłopska 70, Gdańsk
tel. 795-139-819

powrót