Oni już mieszkają

"Zdecydowaliśmy się na zakup domku w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Rozarium Tuchomskie. Muszę przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Przy odbiorze nieruchomości skorzystaliśmy z usług nadzoru budowlanego który nie miał zastrzeżeń. Jedyny minus to dwu miesięczne opóźnienie w oddaniu nieruchomości. Wszyscy byli bardzo pomocni nawet po zakończeniu współpracy.Skorzystaliśmy również z usług firm współpracujących z Lokum które zostały przez nich polecone i tu również nie zawiedliśmy się.
W tym samym czasie kilku znajomych korzystało z usług deweloperów i słysząc o problemach kolegów stwierdzam zdecydowanie, że firma Lokum mogłoby służyć za wzór."

JL

"Z całą odpowiedzialnością polecam firmę Lokum nie tylko za profesjonalne podejście do Klienta, ale przede wszystkim za jakość. W moim domu nie jeden bystrzacha budowlany nie znalazł usterki. Dom oddany został na najwyższym poziomie."

Ewa

"Przemówiła do nas najpierw oferta bo lokalizacja naprawdę dobra, w każdą stronę blisko, domy bardzo ładne, fajny układ pomieszczeń, ciekawy układ osiedla, a co ważne jest w okolicy wszystko, czego trzeba (sklepy, kościół, przedszkole itd) a z tym jest często kłopot na wielu nowych osiedlach...
Poza tym fachowa i bardzo przyjazna obsługa i w kwestii udzielania informacji i w trakcie trwania zakupu i podczas dokonywania dodatkowych ustalen aranżacyjnych.
Generalnie firma godna polecenia, aż miło w taki sposób kupować dom, będzie się nam w nim na pewno dobrze mieszkać..."

Ola i Marek

„W Lokum kupiliśmy domek. Świetna lokalizacja, atrakcyjna cena i fachowa obsługa. Deweloper wywiązał się z umowy w 100%. Ładnie zbudowany, wszystko równe i na swoim miejscu. Odbiór domu odbył się bez problemów. Z usterek były tylko okna do regulacji, ale z tego co słyszałem to norma, zresztą szybko je wyregulowano.”

Mariusz

Firma OK, oddali domek przed terminem, jakość bardzo dobra, ściany proste, wszędzie kąty, rewelacja. Fajna lokalizacia, blisko do miasta. Acha, osoby w firmie są naprawdę pomocne. POLECAM!!!!!

Benek

Źródło: www.trojmiasto.pl

powrót