Domy na sprzedaż Gdańsk i okolice, domy pod Gdańskiem

Jeśli marzysz o własnym domu na urokliwych przedmieściach Gdańska, Osiedle Akacjowe II jest dla Ciebie!

Osiedle powstaje w Gdańsku Borkowie, 15 min. od centrum miasta. To kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowane w cichym i malowniczo położonym zakątku tej dzielnicy.

Komfort życia na Osiedlu Akacjowym II zapewnia lokalna infrastruktura. Przyszli mieszkańcy będą mieli zaledwie 300 m do najbliższego sklepu, a do szkoły i przedszkola 400 m. Dojazd do centrum Gdańska zapewnią autobusy linii 876. Usytuowanie osiedla w Gdańsku Borkowie, 7km od centrum, 2km od obwodnicy zapewnia szybki dojazd w każde miejsce. W niedalekiej przyszłości komunikację ułatwi jeszcze, mająca powstać w tamtej okolicy, obwodnica południowa. W okolicy są też liczne tereny zielone idealne na wycieczki rowerowe lub inne formy wypoczynku.

 

Domy na osiedlu budowane są na bazie dwóch projektów:

  • TYP A - Domy w nowoczesnym stylu, o powierzchni użytkowej 110,6 m2 o bardzo ładnym i optymalnie rozplanowanym rozkładzie pomieszczeń. Na parterze mieści się salon z jadalnią, duża i jasna kuchnia oraz WC i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu 4 sypialnie i łazienka. Każdy dom posiada duży ogród o powierzchni od 320 m2 do 680 m2.

  • TYP B - Domy o powierzchni użytkowej 127,5 m2 z garażem. Domy te charakteryzują się wygodnym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Na parterze posiadają łazienkę, jasną kuchnię lub aneks kuchenny, dobrze doświetlony salon z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu. Na poddaszu natomiast są 4 sypialnie i łazienka.

    Domy budowane są w technologii tradycyjnej murowanej.

    Osiedle zostanie ogrodzone i zagospodarowane (podjazdy dla samochodów, chodniki, ogrodzenie posesji - typ A bez frontu, typ B ogrodzenie całości). Teren osiedla jest całkowicie uzbrojony w sieci infrastruktury technicznej. Całe osiedle będzie podłączone do gminnej kanalizacji sanitarnej i będzie posiadać sieć gazową.