Twój dom

Południowe Ogrody

„Południowe Ogrody” to osiedle kameralnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowana w Baninie – miejscu przeżywającym obecnie swój intensywny rozwój. Położenie zaledwie 7 km od Gdańska oraz połączenie komunikacji miejskiej (wkrótce również kolei metropolitalnej) zapewnia łatwy dojazd do miasta. Z kolei szybko rozbudowująca się infrastruktura to dostępność licznych sklepów, gabinetów lekarskich, a w niedalekiej przyszłości także szkoły oraz hali sportowej. Jednocześnie jest to wciąż miejsce urokliwe i spokojne, otoczone lasami, nieskażoną przyrodą.

W „Południowych Ogrodach” oferujemy sprawdzone projekty domów jednorodzinnych. Domy posiadają optymalny rozkład pomieszczeń, jednocześnie projekt pozostawia możliwość rozmaitych aranżacji dostosowanych do gustu i potrzeb klienta.

Nowoczesny, a zarazem ciepły wygląd zapewniają jasne odcienie elewacji oraz subtelne drewniane wykończenia. Niewątpliwą zaletą jest usytuowanie domów na dużych działkach (powyżej 500 m2), a także ogrody południowo-zachodnie, co sprawia iż są one doskonale nasłonecznione, a same wnętrza jasne i ciepłe. Dokładamy wszelkich starań aby nasze domy były jak najwyższej jakości. Zdobyte przez nas bogate doświadczenie, korzystanie tylko ze sprawdzonych materiałów oraz solidne wykonanie od lat przekładają się na zadowolenie wielu rodzin, które na naszych osiedlach znalazły swój wymarzony nowy dom.